• გეკა გელაძე შინაგან საქმეთა სამინისტროს ჯანმრთელობის დაცვის სამსახურის ინფრასტრუ...
საქართველოს შინაგან საქმეთა მინისტრი, გეკა გელაძე, მოადგილესთან, მარიამ ტაბატაძესთან ერთად, ჯანმრთელობის დაცვის სამსახურს ეწვია, ინფრასტრუქტურა დაათვალიერა და სამსახურის თანამშრომელთა მუშაობის სპეციფიკას გაეცნო.
ჯანმრთელობის დაცვის სამსახურის ხელმძღვანელმა, გურამ ამირიძემ, შინაგან საქმეთა მინისტრსა და მის მოადგილეს, სამსახურის საქმიანობის ძირითადი მიმართულებების, სამედიცინო სერვისებისა და მედპერსონალის მუშაობის შესახებ დეტალური ინფორმაცია მიაწოდა.
შინაგან საქმეთა მინისტრმა კი, თავის მხრივ, ყურადღება გაამახვილა სამინისტროს პრიორიტეტულ მიმართულებებზე, რომელთა შორის, ერთ-ერთი მნიშვნელოვანი კომპონენტი, სამინისტროს თანამშრომელთა ჯანმრთელობაზე ზრუნვაა.
გეკა გელაძემ ჯანმრთელობის დაცვის სამსახურის მედპერსონალს გაწეული საქმიანობისთვის მადლობა გადაუხადა და მათ წარმატებები უსურვა.

• Geka Geladze Visited the Infrastructure of the Healthcare Service of the Ministr...
Geka Geladze Visited the Infrastructure of the Healthcare Service of the Ministry of Internal Affairs
Geka Geladze, the Minister of Internal Affairs of Georgia, along with his deputy Minister, Mariam Tabatadze, visited the Healthcare Service, viewed the infrastructure and got familiarized with the work specifics.
The Head of the Healthcare Service, Guram Amiridze, provided the Minister of Internal Affairs and his deputy with detailed information regarding the main areas of activity of the MIA structural unit, medical services and the work of medical personnel.
The Minister of Internal Affairs, focused on the priority areas of the agency including the care for the health of the Ministry’s employees as one of the important components.
Geka Geladze expressed gratitude towards the medical personnel of the Health Service for their work and wished them success.