• პოლიციამ აჭარაში ნარკოდანაშაულის ბრალდებით უცხო ქვეყნის სამი მოქალაქე დააკავა ...
პოლიციამ აჭარაში ნარკოდანაშაულის ბრალდებით უცხო ქვეყნის სამი მოქალაქე დააკავა - ამოღებულია განსაკუთრებით დიდი ოდენობით სხვადასხვა სახის ნარკოტიკი
შინაგან საქმეთა სამინისტროს აჭარის პოლიციის დეპარტამენტის თანამშრომლებმა, ჩატარებული ოპერატიული ღონისძიებებისა და საგამოძიებო მოქმედებების შედეგად, განსაკუთრებით დიდი ოდენობით ნარკოტიკული საშუალებების უკანონო შეძენ - შენახვის ბრალდებით ისრაელის მოქალაქე 1984 წელს დაბადებული მ.კ., რუსეთის მოქალაქე 2004 წელს დაბადებული ე.მ. და ბელარუსის მოქალაქე 1997 წელს დაბადებული ვ.ნ. სხვადასხვა დროს დააკავეს.
სამართალდამცველებმა დაკავებულების პირადი და საცხოვრებელი ბინების ჩხრეკის შედეგად, ნივთმტკიცებად ამოიღეს განსაკუთრებით დიდი ოდენობით ნარკოტიკული საშუალებები: „მეფედრონ“, „მეთადონი“ და „ალფა -პვპ“.

• Police in Adjara Detained Three Foreign Citizens on Drug-related Charges - Large...
Police in Adjara Detained Three Foreign Citizens on Drug-related Charges - Large Amount of Various Drugs Seized
As a result of operational measures and investigative actions, officers of Adjara Police Department of the Ministry of Internal Affairs arrested Israeli citizen M.K., born in 1984, Russian citizen E.M., born in 2004, and Belarusian citizen V.N., born in 1997, on charges of illegal acquisition and storage of large amounts of narcotic drugs at different times.
As a result of the personal search of the detainees and search activities held in their residential apartments, law enforcement officers seized a large amount of narcotic drugs as evidence: "Mephedrone", "Methadone" and "Alpha-PVP".