შინაგან საქმეთა მინისტრმა, გეკა გელაძემ შიდა ქართლის რეგიონში სამუშაო შეხვედრები გამართა. მინისტრი პოლიციის დეპარტამენტის ხელმძღვანელ პირებსა და თანამშრომლებს შეხვდა და მათგან დანაშაულთან ბრძოლისა და საპოლიციო პრევენციული ღონისძიებების შესახებ დეტალური ინფორმაცია მიიღო.
შეხვედრისას გეკა გელაძემ სამინისტროს პრიორიტეტულ მიმართულებებზე ისაუბრა და
თანამშრომლებს გაწეული საქმიანობისთვის მადლობა გადაუხადა.
შინაგან საქმეთა მინისტრი შიდა ქართლის რეგიონში განთავსებულ სამინისტროს სხვადასხვა სტრუქტურულ დანაყოფსაც ეწვია, სამუშაო სივრცეები, ტექნიკა და აღჭურვილობა დაათვალიერა.
შიდა ქართლის რეგიონში გამართულ სამუშაო შეხვედრებს, შინაგან საქმეთა მინისტრის პირველი მოადგილე როლანდ მესხი, მოადგილეები - შალვა თადუმაძე, გიორგი ბუთხუზი და ალექსანდრე დარახველიძე ესწრებოდნენ.

Minister of Internal Affairs, Geka Geladze held working meetings in Shida Kartli region. The Minister met with the heads and employees of the Police Department and received detailed information from them regarding the fight against crime and police preventive measures.
During the meeting, Geka Geladze reviewed the priority areas of the Ministry and expressed gratitude to the employees for their work.
The Minister of Internal Affairs also visited various structural units of the Ministry located in Shida Kartli region, inspected the work spaces, equipment and facilities.
The working meetings held in Shida Kartli region were attended by First Deputy Minister of Internal Affairs Roland Meskhi, Deputies - Shalva Tadumadze, Giorgi Butkhuzi and Aleksandre Darakhvelidze.