• შსს-ს სპორტულ კლუბ „მია ფორსს“ „ფორმულა 1“-ის პილოტი ესტუმრა
შინაგან საქმეთა სამინისტროს მომსახურების სააგენოტს სპორტულ კლუბ „მია ფორსს“ „ფორმულა 1“-ის პილოტი, მარკეტინგის მენეჯერი და ავტორბოლების ინდუსტრიის ერთ-ერთი ცნობილი სახე - ზოი ვიტაკერი ესტუმრა.
ზიო ვიტაკერს კლუბი „მია ფორსის“ პრეზიდენტმა არჩილ თალაკვაძემ, კლუბის მრბოლელმა, ძარიანი ავტომობილებით რბოლაში ევროპის ჩემპიონმა დათა ქაჯაიამ და კლუბის დირექტორმა პავლე ჯუღელმა უმასპინძლეს.
ვიზიტის ფარგლებში, ზოი ვიტაკერმა და საქართველოს საავტომობილო სპორტის ფედერაციის პრეზიდენტმა შოთა აფხაზავამ რუსთავის ავტოდრომზე სარბოლო ბოლიდით საპატიო წრე შეასრულეს.
მიმდინარე კვირაში „ფორმულა 1“-ის ტესტ-დრაივების პილოტი საქართველოში ე.წ. ღვინის გზას გაივლის და ქვეყნის ეკონომიკური და ტურისტული პოტენციალის პოპულარიზაციაში თავის წვლილს შეიტანს.

Sport club of the Ministry of Internal Affairs “MIA Force” has hosted the pilot of “Formula-1”, marketing manager and one of the celebrities of the racing industry- Zoe Whittaker.
Zoe Whittaker was shosted by Archil Talakvadze- president of “MIA Force” and member of the club and champion of Legends Euro Nations Cup 2012, Data Kajaia and director of the club, Pavle Jugheli.
Within the frames of the visit Zoe Whittaker and President of the Georgian Automobile Sports Federation Shota Apkhazava performed the honorable circle with racing car on Rustavi race track.
During the week test-driver of Formula-1 will go through the so called wine road and make her own contribution in promoting Georgia’s economic and tourist potential.