2019 წლიდან - დღემდე - საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი, საჯარო მმართველობის დოქტორანტი
1999-2003 წლებში - ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, ეკონომიკური, ფინანსები, საბანკო და საგადასახადო საქმის ბაკალავრი
2025 წლიდან - დღემდე - საქართველოს შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილე
2024-2025 წლებში - საქართველოს განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდობის სამინისტროს ეკონომიკური დეპარტამენტის უფროსი
2021-2024 წლებში - განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს ეკონომიკური დეპარტამენტის უფროსი
2018-2021 წლებში - საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სამინისტროს ეკონომიკური დეპარტამენტის უფროსი
2018 წელი - საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სამინისტროს ეკონომიკური დეპარტამენტის საბიუჯეტო სამმართველოს უფროსი
2013-2018 წლებში - საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს ეკონომიკური დეპარტამენტის საბიუჯეტო სამმართველოს უფროსი
2009-2013 წლებში - საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საბიუჯეტო დეპარტამენტის სახელმწიფო ბიუჯეტის სამმართველოს მთავარი სპეციალისტი
2007-2009 წლებში - საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საბიუჯეტო დეპარტამენტის საბიუჯეტო პოლიტიკისა და ნაერთი ბიუჯეტის ფორმირების სამმართველოს უფროსი სპეციალისტი
2005-2007 წლებში - საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საბიუჯეტო დეპარტამენტის სახელმწიფო საშინაო ვალის სამმართველოს სპეციალისტი

2019 – Present - PhD candidate in Public Administration at Georgian Technical University
1999–2003 – Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, Bachelor’s degree in Economics, Finance, Banking and Taxation
2025 – Present -  Deputy Minister of Internal Affairs of Georgia
2024–2025 – Head of the Economic Department of the Ministry of Education, Science and Youth of Georgia
2021–2024 – Head of the Economic Department of the Ministry of Education and Science of Georgia
2018–2021 - Head of the Economic Department of the Ministry of Education, Science, Culture and Sports of Georgia
2018 – Head of the Budget Division of the Economic Department of the Ministry of Education, Science, Culture and Sports of Georgia
2013–2018 – Head of the Budget Division of the Economic Department of the Ministry of Education and Science of Georgia
2009–2013 – Chief Specialist of the State Budget Division of the Budget Department of the Ministry of Finance of Georgia
2007–2009 – Senior Specialist of the Budget Policy and Consolidated Budget Formation Division of the Budget Department of the Ministry of Finance of Georgia
2005–2007 – Specialist of the Domestic Public Debt Division of the Budget Department of the Ministry of Finance of Georgia